Hoppa till sidans innehåll

Damer 5km
1 Anette Kroon 11 F Eldsberga Simlångsdalens IF 00:26:13.10
2 Sanna Larsson 11 F Hyltebruk Rydö ASK 00:26:24.70
3 Kajsa Svensson 11 F Simlångsdalen Simlångsdalens IF 00:27:11.49
4 Camilla Arvidsson 11 F stad klubb 00:29:34.63
5 Josefina Gunnarsson 11 F Ljungby Opido AB Lagan 00:30:46.93
6 Carina Nilsson 11 F Smålandsstenar Fritidsklubben Fix 00:31:18.87
7 Eva Linné 11 F Smålandsstenar Fritidsklubben Fix 00:31:29.84
8 Marie Erlandsson 11 F Landeryd Landeryds GOIF 00:32:03.13
9 Hanna Johansson 11 F Onsala klubb 00:33:19.09
10 Lisa Martinsson 11 F Lidhult Cargotec 00:34:45.93
11 Anna Hidendahl 11 F Jogg.se 00:35:24.73
12 Merja Pietikäinen 11 F Unnaryd Rydö ASK 00:35:56.62
13 Sofia Hidendahl 11 F Östra Frölunda klubb 00:37:42.40
14 Sandra Lennartsson 11 F Hyltebruk Rydö ASK 00:39:36.97
15 Kerstin Erlandsson 11 F Landeryd HULL United 00:39:48.94
16 Pia Hansen 11 F Unnaryd klubb 00:41:09.18
17 Anita Svensson 11 F Simlångsdalen Simlångsdalens IF 00:43:06.51
F-16 5km
1 Lisa Berntsson 55 F Hyltebruk Rydö ASK 00:28:29.58
2 Jenny Holmén 55 F Hyltebruk OK Hylte 00:32:23.16
3 Rebecka Erlandsson 55 F Landeryd HULL United 00:39:38.42
Herrar 5km
1 Tomas Persson 33 M Unnaryd Rydö ASK 00:21:27.69
2 Mats Bedin 33 M Falkenberg klubb 00:22:09.66
3 Oskar Andersson 33 M Ljungby Rydö ASK 00:23:09.55
4 Kristoffer Persson 33 M Unnaryd Rydö ASK 00:23:54.51
5 Fredrik Persson 33 M Unnaryd Unnaryd DK 00:24:26.75
6 Emil Bogren 33 M Hyltebruk Rydö ASK 00:24:38.42
7 David Leijon 33 M stad klubb 00:25:28.36
8 Jonas Larsson 33 M Torup klubb 00:26:09.32
9 Christer Fahlén 33 M Ljungby FK Finn 00:26:26.97
10 Fredrik Karlsson 33 M Ljungby FK Finn 00:26:54.47
11 Ingmar Wahlström 33 M Hyltebruk SK Hylte 00:26:56.11
12 Emil Törning 33 M Falkenberg Falkenbergs IK 00:27:23.64
13 Ronny Arvidsson 33 M stad klubb 00:27:36.81
14 Björn Jönsson 33 M Hyltebruk klubb 00:29:11.48
15 Jan-Olof Larsson 33 M Sävsekull Sävsekull Potatis 00:30:25.37
16 Anders Erlandsson 33 M Landeryd HULL United 00:30:41.70
17 Christer Törning 33 M Falkenberg Falkenbergs IK 00:31:16.85
18 Sven-Erik Jönsson 33 M Hyltebruk klubb 00:31:18.22
19 Lennart Enbjärde 33 M Stad Enbjärde Transport 00:32:34.24
20 Leif Andersson 33 M Harplinge Rydö ASK 00:32:41.12
21 Hans Axelsson 33 M Hyltebruk SK Hylte 00:32:43.27
22 Roland Kramer 33 M Åled klubb 00:33:41.88
23 Kim Hansen 33 M Unnaryd klubb 00:42:21.69
24 Hans Kvammen 33 M Unnaryd klubb 00:46:08.16
25 Markus Svensson 33 M Hyltebruk ELJ-Bordet AB 00:51:23.19
P-16 5km
1 Andreas Gustafsson 66 M Hyltebruk klubb 00:24:08.41
2 Johannes Erlandsson 66 M Landeryd Landeryds GOIF 00:24:58.33
3 Rasmus Erlandsson 66 M Landeryd HULL United 00:24:58.54
4 Joseph Erlandsson 66 M Landeryd klubb 00:26:55.86
5 Simon Siirtola 66 M Halmstad klubb 00:28:27.04
6 Daniel Holmer 66 M Halmstad klubb 00:29:54.77
7 Alfred Gotemark 66 M Sjötofta klubb 00:29:55.66
8 Jesper Gustafsson 66 M Hyltebruk klubb 00:30:24.98
9 Lucas Erlandsson 66 M Landeryd klubb 00:30:45.35
10 Isak Axelsson 66 M Hyltebruk SK Hylte 00:32:44.74
Skribent: Visa Aikio

Postadress:
Rydö Allmänna SK - Friidrott
Godhult 104
31491 Hyltebruk

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link